Dni kolorowego balonika – Dobro jest w nas i dookoła nas

 

W niedzielę wieczorem zderzyły się dwie moce – dobro i zło. Ten moment, który zaważył na ludzkim życiu skłonił nas wszystkich do refleksji. Zaczęliśmy zastanawiać się, co się z nami dzieje, co dzieje się wokół nas w relacjach międzyludzkich.

 

Ta tragiczna sytuacja nam, nauczycielom uświadomiła coś jeszcze, że to my dorośli przekazujemy codziennie naszym dzieciom jak żyć i jak odnosić się do innych. Nie nauczymy dzieci, gdy będą już dorosłe szacunku, troski i życzliwości do innych. To właśnie teraz jest ten moment!

 

Za dużo jest w życiu codziennym lekceważenia, krytyki, złych emocji, pogardy, braku tolerancji, po prostu wrogich emocji i zachowań.

 

Wiemy co to miłe słowa i jaką niosą moc. Lubimy, gdy usłyszymy dzień dobry, miło, że Ciebie widzę, martwię się o Ciebie, bo jesteś dla mnie ważny, dlatego zapraszamy do naszego przedszkola  na wspólne spędzenie czasu na zabawie.

 

Zapraszamy rodziców z dzieckiem (2,5-4 lata) na

 

„Dni kolorowego balonika – Dobro jest w nas i dookoła nas”

 

 

Cel: podczas zabawy uczymy się jak wyrażać dobre uczucia

 

Zajęcia odbywać się będą:

 od godz. 10-12 środa – 23 stycznia 

od godz. 10-12  piątek – 25 stycznia

Prosimy o zgłoszenie telefoniczne tel. 883 608 708

Ważne – prosimy o wygodne ubranie i obuwie na zmianę.