Nasza Misja
„Wiemy, że Twoje dziecko może osiągnąć o wiele więcej i o wiele szybciej, dlatego dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu nauczymy je jak wierzyć w siebie i jak zdobywać wymarzone cele.”

Jesteśmy miejscem edukacji dziecka, w którym propagujemy otwarte metody nauczania i twórczą edukację.

Naszym celem jest odpowiedzialne, kreatywne i wszechstronne wspomaganie rozwoju dziecka.

Co nas wyróżnia?

• rozszerzamy podstawę programową o indywidualne możliwości dzieci
  • rodzinna atmosfera!
  • szeroka gama bezpłatnych zajęć dodatkowych (w ramach czesnego)
  • autorskie programy edukacyjne
  • stawiamy na naukę umiejętności potrzebnych do szkoły
    -elastyczność
    -praca w grupie
    -wystąpienia publiczne
    -łatwość przystosowywania się
    -otwartość i towarzyskość
    -koncentracja
    -szybkość wykonywania zadań

Jesteśmy placówką otwartą, przyjmujemy wszystkie dzieci w wieku od 2 lat do 6-go roku życia, także te ze szczególnymi potrzebami rozwojowymi.

Jesteśmy placówką , która ma wielokulturowy charakter, jesteśmy otwarci na wszystkie narodowości, rasy oraz religie. Uczymy dzieci szacunku i tolerancji do innych, zapoznajemy dzieci z innymi kulturami, pokazujemy jak żyją ludzie w innych częściach świata.

Punkt Przedszkolny „Wiatr w Żagle” jest wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, prowadzonej przez Biuro Edukacji m. st. Warszawa, pod numerem 179 PPN.