Oferta pracy

Poszukujemy osób, które lubią dzieci!

Jest to praca dla osób z werwą, którym chce się żyć i pracować. Bez ślimaczenia, bez wiecznych chorób. Poszukujemy osoby chętnej do podejmowania wyzwań i przynajmniej minimalnie kreatywnej.  Pasja mile widziana, zwłaszcza ta, którą chcesz podzielić się z dziećmi.

Doświadczenie to dobra rzecz, ale nie wymagamy 5 lat stażu pracy od osoby kończącej studia. Praca jest wymagająca, ale nie ma mowy o przeciążeniu – małe grupy. Osobom w pozycji zastałej siedzącej dziękujemy z góry. Możliwości realizacji zajęć są ogromne, ale musi się chcieć. Wynagrodzenie mieści się w średniej. Ferrari na okresie próbnym nie dajemy. Żeglujemy po części z autyzmem więc i sztorm się zdarza, ale trochę spokoju i da się żyć.

Podsumowując, jeśli wiesz co chcesz w życiu robić, chce Ci się pracować i praca w przedszkolu jest tym miejscem, to czekamy na Twoje CV.

Zatrudnienie na umowę o pracę. Wymiar etatu: cały etat (40h).

Opis stanowiska:

opieka nad dziećmi
współpraca w zespole nauczycieli
tworzenie autorskich programów
konsultacje z rodzicami dzieci

Wymagania:

wykształcenie wyższe pedagogiczne
umiejętność pracy w zespole
gotowość do pogłębiania swoich kwalifikacji

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres:

wwzprzedszkole@gmail.com