Witamy Państwa,
dziękujemy za zainteresowanie naszym przedszkolem.

Postanowiliśmy stworzyć przedszkole, w którym chcemy zrealizować 3 ważne cele.

Celem podstawowym jest zagwarantowanie dzieciom dobrego startu w szkole. Wychodzimy z założenia, że dobrze zorganizowany czas, a przede wszystkim dobrze zrealizowane zajęcia dydaktyczne dają dzieciom gwarancję odnoszenia sukcesów w szkole.

Najważniejsze jest aby dzieci były dobrze przygotowane do edukacji szkolnej, bo będą odnosiły sukcesy, a takie doświadczenia spowodują zwiększoną motywację do nauki i radzenia sobie z obowiązkami szkolnymi.

Każde dziecko w wieku przedszkolnym rozwija się w swoim rytmie, więc edukacja realizowana jest poprzez indywidualne dostosowanie metod nauki do potencjału dziecka. Jest to możliwe dzięki specjalnie dobranej kadrze oraz małym grupom zajęciowym (poniżej 16 dzieci).

Drugim celem, który pragniemy zrealizować jest dbałość o rozwój fizyczny dziecka, a więc tak planujemy dzień i zajęcia, aby dzieci mogły spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu.
Miejsce, w którym znajduje się nasze przedszkole jest wyjątkowe. Dysponujemy piękną działką (3000 m²) i jesteśmy oddaleni 50m od ul. Głębockiej, a co za tym idzie nie jesteśmy w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwej ulicy.

Trzeci cel to przygotowanie dzieci do sprawnego funkcjonowania w otoczeniu pod względem emocjonalnym i społecznym.

Nauczymy dzieci poprzez zdobywanie doświadczenia wiary w siebie, pewności i otwartości na świat.
Chcemy dać dzieciom wiatr w ich żagle, aby świat był dla nich szansą, a nie zagrożeniem, w którym potrafią sobie radzić i czują się radosne.

Zapraszamy.