Tydzień wynalazków

W tym tygodniu uczymy się o wynalazkach, dzieci nie tylko dowiedziały się kto wynalazł telefon czy telewizor, ale także tworzyły swoje własne wynalazki!  Jest to świetny temat, aby jeszcze bardziej pobudzać kreatywność dzieci.

Nie pierwszy raz nasze przedszkolaki nas zaskoczyły  Łukasz przygotował w domu wynalazek, który sam myje podłogi i pokazał nam jak się go stosuje  Co kreatywnego zrobiło ostatnio Państwa dziecko? Bardzo ciekawi jesteśmy odpowiedzi 

Zorganizowaliśmy teleturniej wiedzy, którą dzieci zdobywały przez ostatnie 3 tygodnie podczas zajęć dydaktycznych. Były pytania z wielu dziedzin, dzieci świetnie sobie poradziły z odpowiedzią na pytania. Forma teleturnieju bardzo im się spodobała – każdy dostał małą nagrodę  To świetny sposób na wykorzystywanie zdobytej wiedzy w praktyce!