Grupa wsparcia dla rodziców

Drodzy Rodzice,

Jesteśmy psychologami i terapeutami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.  Przez te lata wiele się nauczyliśmy i wiele doświadczyliśmy. To nagromadzenie wiedzy i doświadczenia pozwala nam na zrozumienie problemów, z którymi borykają się Państwo na co dzień.

Wiemy co to lęk o drugą osobę, wiemy co to ostatnia droga przy bliskiej osobie. Wiemy co to znaczy popełniać błędy i poznawać prawdziwe oblicze ludzi. Wiemy co to wsparcie innych ludzi, ale i osamotnienie w trudnych momentach. Wiemy co to codzienny dzień dziecka ze spektrum autyzmu. Czy te doświadczenia wzmocniły nas w myśl zasady -"co nas nie zabije, to nas wzmocni" - Nie ! Nauczyło, że życie się nie kończy i dalej znajdujemy cel w życiu.

Stworzyliśmy grupę wsparcia dla rodziców dzieci ze spektrum autyzmu. 

Jurata - nasz wspólny wyjazd w ramach TUS →

Jest nam łatwiej wymienić się doświadczeniami, dzielić niepokojem dnia codziennego i znajdować wzajemnie wsparcie i pomoc.

Koncepcja działania naszej grupy jest bardzo prosta. To grupa tworzy jej kształt, a jej celem jest otulenie, ale i zdopingowanie, gdy wszystko traci sens i wali się pod nogi. Zależy nam na tym, aby nasza grupa miała jasne reguły, służyła realną pomocą i aby każdy mógł zaspokoić swoje potrzeby, a zarazem chciał  podzielić się "sobą" na rzecz innych.

A więc nasz apel: Jeśli macie jeszcze trochę siły, jeśli jesteście zagubieni, jeśli przeszliście już przez swoje "czarne" dni, jeśli już macie poczucie, że kontrolujecie swoje życie lub wprost przeciwnie, odczuwacie bezradność, odezwijcie się.

Poprzez wspólne działania  łatwiej jest pokonywać trudności!

Dołączcie do nas! Zapraszamy na warsztaty!

Skontaktuj się z nami:

Napisz do nas:  wwzprzedszkole@gmail.com

Zadzwoń: 883 608 708