Warsztaty „Zaświecić autyzm”

Drodzy Rodzice,

 23 października 2021 roku Terapeutyczny Punkt  Przedszkolny „Wiatr w Żagle” i Danone Sp. z o.o. zapraszają na warsztaty „Zaświecić autyzm” .

Cel jaki nam zawsze przyświeca to dbałość o bezpieczeństwo naszych dzieci. Wydarzenie poświęcone będzie zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom w miejscach publicznych, zwłaszcza jesienią i zimą, gdy na ulicach  szybko robi się ciemno.  

Co możemy zrobić, by nasze dzieci były widoczne na ulicach? Jak my, dorośli mamy zachowywać się i  jak nauczyć dzieci ze spektrum autyzmu poruszania się w miejscach publicznych, żeby zapewnić naszym maluchom jak największe bezpieczeństwo?

Mamy nadzieję na inspirujące spotkanie i dobrą zabawę dla naszych maluchów.

Zapraszamy

Organizator -Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Wiatr w Żagle”

Partner akcji Danone Sp. z o.o.

Dla kogo spotkanie;

Rodzic z dzieckiem ze spektrum autyzmu ( 3-6 lat)

Kiedy;

Spotkanie odbędzie się 23.10.2021r. godzina 10.00-12.00  

Gdzie;

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Wiatr w Żagle” ul. Małego Rycerza 25

Zapisy – tel; 883 608 708

Udział jest bezpłatny